צו הפטר בפשיטת רגל 


אם אתם עומדים בפני חובות שצברתם במהלך הזמן ואתם לא יכולים לשלם אותם, אתם עומדים בפני בעיה גדולה. ברגע שהחובות הללו יגיעו להוצאה לפועל החיים שלכם יהפכו לגיהנום, ויכול להיות שאתם כבר במצב הזה ויודעים מה זה אומר... האופציה הטובה ביותר עבורכם תהיה הגשת בקשה לפשיטת רגל, בקשה שבסופה אמור להתקבל צו הפטר בפשיטת רגל זה שימחוק לכם את כל החובות. לכל אחד מגיעה הזדמנות שנייה בעיקר אם הוא עשה את הדברים שהביאו אותו למצבו בתום לב, וקבלת צו הפטר בפשיטת רגל הוא הכרזה שהנה הגיעה לה ההזדמנות הנוספת ואתם יכולים להתחיל חיים חדשים ונקיים מחובות.

מתי מגיע צו ההפטר
צו הפטר מגיע לאחר שהוגשה בקשה לפשיטת רגל, התקבל צו כינוס והחייב שילם את כל מה שהוא יכול לכיסוי חובותיו. קבלת צו הפטר בפשיטת רגל מתחילה עם הגשת הבקשה עצמה לבית המשפט, ובת המשפט מחליט האם יש עילה לפתוח בהליכים והאם הרצון של החייב הוא אותנטי. לאחר שבית המשפט השתכנע הוא מוציא צו כינוס מה שאומר שיש כונס לנכסים של החייב שאמור לממש אותם. לאחר שמומשו כל הנכסים של החייב ולאחר שהוא כבר שילם תשלום חודשי בהתאם לקביעת בית המשפט ועמד בתשלומים, בית המשפט קובע לו תשלום קבוע לתקופה מסוימת, תשלום שנכנס לקופה המשותפת של הנושים, ובד בבד מתבצעים צעדים שמונעים ממנו היכנס לחובות נוספים. בסופו של התהליך מתקבל צו הפטר בפשיטת רגל, צו שפוטר אותו מכל חובותיו שנשארו לו והוא יכול להתחיל בחיים חדשים.

עורך דין מומחה
אם אתם מחפשים עורך דין שידאג לקבלת צו הפטר, אתם צריכים למצוא אחד עם ניסיון ובדרך כלל זה עורך דין שעוסק בתחומים נוספים כמו צו ירושה, עיזבון ואחרים למרות שאין קשר ישיר בין אלו. עורך דין אשר דואג לקבלת צו ירושה, צו הפטר בפשיטת רגל וכדומה צריך להיות עם רזומה עשיר במקרי מעין אלו, אחד שיודע להתנהל מול בית המשפט ולקבל עבור הלקוח שלו את מה שהוא צריך. כזה הוא עורך דין ניר ברקון והצוות שלו, והנה כמה סיבות למה לבחור דווקא בו.

למה לבחור משרד עורכי דין ניר ברקון?
בגלל האמינות – משרד עורכי דין ניר ברקון מקפיד על אמינות ועל שקיפות, ומשתף את הלקוח לכל אורך התהליך.

בגלל הניסיון – לניסיון אין תחליף, ומשרד עורכי דין ניר ברקון עם ניסיון עשיר בתיקים מעין אלו ואחרים.

בגלל השירות – השירות במשרד ניר ברקון הינו שירות אישי ואדיב, שירות ששם את הלקוח לפני הכול ובעיקר, לצוות המשרד יש את הרגישות לטיפול בתיקים מעין אלו, תיקים רגישים שמצריכים ניסיון רב. אין ספק שאם אתם צריכים עורך דין בתחום, ניר ברקון הוא עורך הדין בשבילכם.
 
מאמרים:
ניר ברקון - משרד עורכי דין וגישור
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-450


דוא"ל

Nir.b.adv@gmail.com

כתובת
אח"י אילת 62 קרית חיים, חיפה
ליצירת קשר עם
עו"ד ניר ברקון