פשיטת רגל חברה


פשיטת רגל היא הליך בו בית המשפט משתכנע שלחייב אין כל יכולת להחזיר את חובותיו, ולאחר שהוא ממצה את כל אפשרויות ההחזר שלו הוא פוטר אותו משאר חובותיו. פשיטת רגל יכולה להיות פשיטת רגל לאדם פרטי, פשיטת רגל עוסק מורשה ואפילו פשיטת רגל חברה אם כי האחרונה היא ישות אחרת ומדובר כבר על מצב של פירוק החברה. בכל מצב של פשיטת רגל עורך דין מקצועי בתחום הוא זה שיוכל לסייע, עורך דין שכבר טיפים בתיקים ובמקרים מעין אלו ויוכל לתת מניסיונו. הוא זה שיעביר את הלקוח שלו את ההליך כמה שיותר מהר בכדי שיוכל לחזור לחיים נורמליים ובעיקר נטולי חובות.

תהליך פירוק
פשיטת רגל חברה שונה אם כן מהליך פשיטת רגל עוסק מורשה או פשיטת רגל לאדם פרטי. כשמדובר על חברה שהגיעה למצב של חדלות פירעון מה שאומר שהיא לא יכולה לעמוד בהתחייבויות שלה ולהחזיר את חובותיה, וכשבית המשפט מוצא הצדקה הוא יוציא לה צו פירוק. צו פירוק זה אומר הקפאה של כל ההליכים שעומדים נגד החברה ולאחר מכן כונס נכסים מממש אותם ועם הנכסים הללו הוא משלם עד כמה שניתן לזכאים. בסופו של דבר בית המשפט מנסה "לחלוב" את החברה עד כמה שניתן ומנסה רגע לפני פשיטת רגל חברה או פירוק במקרה הזה, להוציא את המקסימום עבור הזכאים. 

עורך דין שמתמצא בפירוק חברות
אם אתם בעלי חברה שעומדת בפני אי יכולת להחזיר את חובותיה או שאתם נושים שלא מקבלים את המגיע להם מחברה מסוימת ויודעים שאין לה יכולת להחזיר את חובותיה, אתם יכולים להגיש בקשה לפירוק החברה. פשיטת רגל חברה היא הליך שלוקח זמן, הליך מורכב שדורש טיפול מקצועי. פשיטת רגל עורך דין מתבצעת צעד אחר צעד וצריך לשכנע את בית המשפט שהחברה שילמה את המקסימום שהיא יכלה בשביל להחזיר את חובותיה. אתם חייבים למצוא עורך דין בעל ניסיון בתחום שסייע בעבר לחברות שונות בהליך הפירוק שלהן, עורך דין שיודע לזרז תהליכים, ומשרד עורכי דין ניר ברקון הוא המשרד אותו אתם מחפשים.

למה דווקא משרד עורכי דין ניר ברקון?
אם אתם עומדים במצב של פשיטת רגל חברה או שאתם נציגים של נושים שלא מקבלים את המגיע להם מחברה מסוימת ורוצים לפתוח בהליך פירוק לחברה, משרד עורכי דין ניר ברקון הוא המשרד אותו אתם מחפשים. ניר ברקון הוא בעל ניסיון רב בפירוק חברות ובהליכי פשיטת רגל, בין אם מדובר על אדם פרטי או חברה. משרד עורכי דין ניר ברקון הוא משרד בעל וותק רב שנים והוא טיפל בלא מעט תיקים מסוג זה, וישמח לתת מניסיונו גם לכם. מאות לקוחות לא טועים, משרד עורכי דין ניר ברקון הוא המשרד המוביל בישראל בתחום.
 
מאמרים:
ניר ברקון - משרד עורכי דין וגישור
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-450


דוא"ל

Nir.b.adv@gmail.com

כתובת
אח"י אילת 62 קרית חיים, חיפה
ליצירת קשר עם
עו"ד ניר ברקון