פשיטת רגל


לעיתים קרובות, אנשים מגיעים למצבים שבהם הם מסובכים בלא מעט חובות, אותם הם לא מצליחים לשלם. לא פעם, הפתרון היחיד במצב שכזה הוא להגיש בקשה מסודרת לפשיטת רגל. על אף שפשיטת רגל היא דבר אשר מרתיע לא מעט אנשים, לעיתים היא מהווה את האלטרנטיבה הטובה ביותר לאדם המסובך בחובות, בכדי לשלם את חובותיו באופן מינימלי ולפתוח דף חדש בחייו. מכיוון שפשיטת רגל זהו לא הליך קל, יש לבחור לצורך ליווי בתהליך זה, משרד עורכי דין מקצועי ומנוסה בתחום, אשר בכוחו להביא כל אדם הנעזר בשירותיו ומעוניין להכריז על פשיטת רגל, לפתוח דף נקי וחדש בחיוו, ללא עול חובות.

מהו הליך פשיטת רגל
הליך פשיטת רגל הוא הליך אשר מתבצע כאשר לאדם יש חובות רבים, אותם הוא לא מצליח לפרוע מסיבה כזו או אחרת. עוד לפני שיתחילו כנגד אותו אדם הליכי הוצאה לפועל בגין אי תשלום חובותיו, כדאי שיפנה למשרד עורכי דין לצורך הכרזה עליו כפושט רגל. את הבקשה לפשיטת רגל יש להגיש לבית המשפט המחוזי ומיד כאשר מוגשת הבקשה, ניתן צו כינוס. בעזרת צו הכינוס נדחים תהליכי הוצאה לפועל כנגד אותו האדם עד שיתברר מצבו. בית המשפט המחוזי יבדוק מהו מצבו של האדם מכל הבחינות ולאחר מכן יחליט האם הוא יוכל להכריז על עצמו כפושט רגל. במידה והחליט בית המשפט כי האדם יכול להכריז על עצמו כפושט רגל, יינתן לו הפטר. לעיתים ההפטר יוציא את האדם ללא תשלום חובות כלל, אך לעיתים ההפטר יסדר לאותו האדם תשלום חוב מינימלי על פני חובותיו הגדולים והמשמעותיים, אשר הובילו אותו להכרזה על פשיטת רגל.

לבחור במשרד עורכי הדין הטוב ביותר עבור ליווי בתהליך פשיטת רגל
מכיוון שתהליך פשיטת רגל הינו תהליך מורכב, אשר יכול לארוך זמן רב ומשמעותי, חשוב מאוד לבחור לצורך ליווי וייצוג בתהליך זה במשרד עורכי דין המכיל עורכי דין מקצועיים ומנוסים בתחום פשיטת רגל. תפקידם של עורכי הדין הוא לפעול מול הליכי הוצאה לפועל כנגד אותו האדם בתהליך פשיטת רגל ולהביא לעיכובם, להביא למתן הפטר באופן המהיר ביותר ולדאוג לכמה שפחות הגבלות לאותו האדם בתהליך פשיטת הרגל כגון: אי יציאה מהארץ, הגבלה על שימוש וחידוש רישיון נהיגה, אי שימוש בהמחאות או בכרטיס אשראי ועוד.

ניר ברקון- משרד עורכי דין וגישור, מהווה כיום את משרד עורכי הדין הטוב ביותר עבור ליווי וייצוג בתהליך פשיטת רגל, על ידי הבחירה במשרד לצורך ליווי בתהליך זה, תוכל לפתוח דף חדש בחייך, באופן קל ומהיר.
מאמרים:
ניר ברקון - משרד עורכי דין וגישור
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-450


דוא"ל

Nir.b.adv@gmail.com

כתובת
אח"י אילת 62 קרית חיים, חיפה
ליצירת קשר עם
עו"ד ניר ברקון