עו"ד פשיטות רגל בקריות


אז מהי בכלל פשיטת רגל ולמה היא נכונה וטובה לשני הצדדים? פשיטת רגל היא בעצם חדלות פירעון, חוסר יכולת של החייב להחזיר את חובותיו. במקרה כזה מופעלים עליו הליכים שונים כמו הליך הוצאה לפועל, והנושים רודפים אותו ומשבשים את חייו. הליך פשיטת רגל הוא הליך שבא לסייע הן לחייב שבאמת לא יכול להחזיר את חובותיו ורוצה להתחיל בחיים חדשים, והן לנושים שרוצים לראות את כספם או לפחות חלק ממנו. עו"ד פשיטות רגל בקריות כמו עו"ד פשיטת רגל בחיפה או עו"ד פשיטת רגל בצפון כמו בכל מקום אחר בארץ, ינהל עבור החייב את התיק ויעשה הכול על מנת לזרז אותו כמה שיותר. עו"ד פשיטת רגל בקריות יטפל בתיק מא' ועד ת'.

בקשת פשיטת רגל וצו כינוס
עו"ד פשיטות רגל בקריות מתחיל את ההליך עם בקשת פשיטת רגל. כל תיקי פשיטות הרגל מתנהלים בבית המשפט המחוזי וזה מחליט האם להוציא צו כינוס נכסים או לא לאשר את פשיטת הרגל. אם בית המשפט מאשר צו כינוס נכסים עוברים לשלב הבא. בשלב זה ימונה מי שירכז את כל הנכסים של החייב וזאת במטרה לממש אותם, ולאחר המימוש שלהם הכסף יתחלק בין כל הזכאים. עו"ד פשיטות רגל בקריות אמור גם להבהיר ללקוח שלו שמרגע זה ישנם מגבלות שהוא חייב לעמוד בהן על מנת שהוא לא ייכנס לחובות נוספים בזמן שהוא בהליך פשיטת רגל. 

קבלת צו הפטר
בין אם זה עו"ד פשיטת רגל בקריות,  עו"ד פשיטת רגל בצפון או ספציפית עו"ד פשיטת רגל בחיפה, הוא יוביל לכך שבסופו של דבר יתקבל צו הפטר. עו"ד פשיטות רגל בקריות משכנע את בית המשפט שכל מה שהיה אפשר "להוציא" מהחייב הוצא והוא לא יכול לשלם יותר לנושים שלו והוא באמת ובתמים רוצה להתחיל חיים חדשים. לאחר שהנכסים שלו חולקו ולאחר שהוא שילם זמן מה תשלום חודשי שחולק גם הוא בין אלו שהוא חייב להם, יתקבל צו ההפטר המיוחל. צו זה ימחק את כל החובות של פושט הרגל ויבטל את כל המגבלות שלו, כך שהוא יוכל לחזור לחיים נורמאליים בלי הגיבנת הזו בצורת חובות כבדים.

עורך דין מקצועי – המתכון להצלחה
בשביל שבית המשפט ישתכנע שאכן יש פה בקשה אותנטית של חייב שרוצה לחזור לחיים נורמאליים, עו"ד פשיטות רגל בקריות צריך להיות מקצועי ובעל ניסיון רב. משרד עורכי דין ניר ברקון ישמח לסייע לכם לעבור את ההליך הזה, וישמח לזרז אותו עבורכם עד כמה שניתן בכדי שתחזרו לחיים נורמאליים, חיים ללא חובות וללא פחד מנושים או מההוצאה לפועל. אל תהססו ופנו אלינו עוד היום, וקבלו יידע מקצועי רב כמו גם יחס אישי ואדיב, ושירות מקצועי שלא הכרתם קודם לכן. 
 
מאמרים:
ניר ברקון - משרד עורכי דין וגישור
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-450


דוא"ל

Nir.b.adv@gmail.com

כתובת
אח"י אילת 62 קרית חיים, חיפה
ליצירת קשר עם
עו"ד ניר ברקון