עו"ד משפחה בחיפה

תחום דיני משפחה שייך למשפט האזרחי, אולם מאגד בתוכו תחומי משפט אחרים כגון משפט מסחרי, חוקתי ופלילי. בהרבה מקרים, עו"ד משפחה בחיפה המטפל בדיני משפחה עשוי להידרש גם לפסיכולוגיה, שאיננה נושא משפטי. מכאן, עורכי דין משפחה בחיפה ובכלל, נדרשים לגלות מומחיות ידע משפטי וניסיון רב. אולם, לצד אלה כל עורך דין משפחה בחיפה או במקומות אחרים, חייב להיות אדם רגיש ולהפגין יכולות הקשבה והכלה.

תפקידו של עורך הדין
עו"ד משפחה בחיפה ובשאר האזורים מהווה את הסמכות המקצועית ולו יש את הידע המהימן בתחום על מגוון החוקים והתקנות. כאשר מטפלים בהסכמים בתחום דיני משפחה לדוגמה הסכם הורות, הסכם חיים משותפים, צוואה ועוד, חשוב להקפיד שאת ההסכם יערוך וינסח משרד עורך דין משפחה בחיפה המעסיק עו"ד משפחה בחיפה מומחים בנושא.
במסגרת השירות המשפטי, משרד עורך דין משפחה בחיפה, מלווה את הלקוחות בכל שלבי ההליך, בהתאם לנושא בו מדובר – ענייני נישואין וגירושין, תביעת מזונות, תביעה למשמורת ילדים, תביעה לחלוקת רכוש, צוואות וירושות, הליכי פונדקאות ואימוץ, סכסוכים מסחריים בין קרובי משפחה, תביעה לשינוי שם, תביעה לפירוק שיתוף בנכסים בין בני משפחה ועוד נושאים רבים אחרים.
הערכאות המשפטיות בתחום דיני משפחה הן בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה, שהינו באותה דרגה של בית משפט שלום. חלק מתפקידם של עורכי דין במשפחה, הוא לייצג בדיונים הנערכים לרוב בפני דן יחיד.

ייחודיות התחום
לדיני משפחה השפעה רבה על מגוון של היבטים בחיי היומיום. זהו תחום מורכב ועל עורכי דין משפחה בחיפה ובכלל, לדעת לטפל בו בצורה מקצועית, תוך הפגנת מיומנות ובקיאות גבוהות.
לפיכך, כדאי מאוד לפנות אל עו"ד ניר ברקון, עורך דין משפחה בחיפה מוביל ומצליח, בכדי לקבל את הטיפול הטוב ביותר ועל מנת להשיג את התוצאות הרצויות לכם. חשוב לציין, כי כאשר אתם נעזרים בייעוץ משפטי איכותי של עו"ד ניר ברקון, עו"ד משפחה בחיפה, המייצג בכל הערכאות המשפטיות בארץ, אתם מקנים לעצמכם שקט נפשי ומעלים את סיכויי ההצלחה בתיק, כל מקרה לגופו. 
 
ניר ברקון - משרד עורכי דין וגישור
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-450


דוא"ל

Nir.b.adv@gmail.com

כתובת
אח"י אילת 62 קרית חיים, חיפה
ליצירת קשר עם
עו"ד ניר ברקון