עורכי דין לפשיטת רגל


זה יכול לקרות לכל אדם במהלך חייו גם אם הוא התנהל כלכלית נכון. פשיטת רגל היא מצב בו לא מעט אנשים מגיעים אליו, הן בגלל עסק שנפל, הן בגלל חתימת ערבות למישהו שלא שילם את חובו, והן בגלל התנהלות כלכלית לא נכונה. אך עורכי דין לפשיטות רגל יכולים לסייע ויכולים להעביר את החייב הליך שבסופו הוא יתחיל דרך חדשה, בסופו הוא יוכל להתחיל לחיות בלי שהחוב לא מרפה ממנו מה שלכל אדם מגיע במידה והוא אכן לא יכול לשלם את חובו. אם אתם מחפשים עורכי דין לפשיטות רגל בצפון או ספציפית עורכי דין לפשיטות רגל בחיפה או עורכי דין לפשיטות רגל בקריות, כדאי שתדעו קודם כל מהו האינטרס בכלל של הליך כזה.

מי מרוויח מזה?
עורכי דין לפשיטות רגל מסייעים אומנם בדרך כלל לחייב, אך הסיוע הוא בעקיפין גם לזכאים. ההליך קיים משתי סיבות. האחת, בשביל שהאדם שחייב יוכל כפי שציינו לחזור לחיים רגילים יחסית לאחר שהוא יסיים את ההליך ויקבל הפטר מהחובות שלו, ומצד הזכאים, בכדי שהם יקבלו משהו מהחוב. עורכי דין לפשיטות רגל מגישים את כל מה שדרוש בשביל שההליך יתקיים כולל בחינת יכולת ההחזר של החייב, ובמהלך ההליך הנכסים שלו גם הם נבחנים ועוברים מימוש ובאמצעותם הזכאים מקבלים חלק ממה שמגיע להם, ולאחר מכן נקבע גם סכום חודשי אוו ישלם החייב ושוב, הזכאי מקבלים אט אט את מה שמגיע להם לפי סדר מסוים. כמובן שלא כל אחד מקבל את הכול אבל לפחות חלק, מה שלא היה קורה ללא ההליך של פשיטת הרגל.

מה חשוב לוודא כשמחפשים עורך דין מתאים?
אם אתם מחפשים עורכי דין לפשיטות רגל בצפון וספציפית עורכי דין לפשיטות רגל בחיפה או עורכי דין לפשיטות רגל בקריות, יש כמה דברים שעליכם לוודא. ראשית, אתם צריכים לוודא שעורך הדין המיועד הוא בעל הניסיון המתאים והוא מתמחה במקרים כמו שלכם. עורכי דין לפשיטות רגל צריכים כחלק מתפקידם לזרז הליכים על מנת שהחייב יוכל לחיות חיים נורמליים, ובלי הניסיון הדרוש זה לא יקרה. חשוב כמובן גם לקבל המלצות על עורך דין כזה או אחר, המלצות אותנטיות ממישהו שמכירים באשר לפעילותו של עורך הדין המיועד, וכמובן היחס שלו.  עורכי דין לפשיטות רגל צריכים להבין לליבם של לקוחותיהם שנמצאים בלחץ נוראי ובמצב נפשי מאוד לא פשוט, ואם הם לא מבינים את מצבם של הלקוחות שלהם זה בעייתי...

למה דווקא משרד עורכי דין ניר ברקון?
משרד עורכי דין ניר ברקון הוא אחד המשרדים המובילים בישראל בתחום. זהו משרד שמתמחה בפשיטות רגל, הוצאות לפועל וכל מה שמסביב וצוות המשרד ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולסייע לכם לחזור לחיים נורמאליים.
 
מאמרים:
ניר ברקון - משרד עורכי דין וגישור
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-450


דוא"ל

Nir.b.adv@gmail.com

כתובת
אח"י אילת 62 קרית חיים, חיפה
ליצירת קשר עם
עו"ד ניר ברקון