עורך דין לפשיטות בחיפה


בכל הקשור לפשיטות רגל, יש מאות ואלפי תיקים שמטופלים בכל שנה על ידי הרשויות. עורך דין לפשיטות בחיפה כמו בכל מקום אחר בארץ, יספק סיוע ליחידים ולא לחברות בע"מ שאצלם ההליך הוא שונה והוא מתקיים על ידי פירוק. אם אתם מחפשים עורך דין לפשיטות, בין אם הוא עורך דין לפשיטות בצפון או ספציפית עורך דין לפשיטות בקריות, כדאי שתדעו קודם כל מהי פשיטת רגל ומה ההליך כולל. לאחר מכן כדאי לפנות לקבל את שירותיו של עורך דין לפשיטות בחיפה כמו בכל מקום אחר בשביל שיסייע בהליך.

מהי בכלל פשיטת רגל?
אז רגע לפני פנייה לקבלת שירותיו של עורך דין לפשיטות בחיפה, נבין מהי פשיטת רגל. פשיטת רגל היא בעצם חדלות פרעון, מה שאומר בפועל שהחייב לא ממשיך לשלם את חובותיו כי לדבריו אין לו יכולת. בהליך כזה החיי בעצם מבקש הגנה מהנושים שלו, ועל ידי כך הוא גם מחזיר להם לפחות חלק מהחובות שלו אליהם. בהליך כזה ניתנת האפשרות לחייב שבאמת לא יכול לשלם את חובותיו להתחיל בחיים חדשים, ולנושים לראות לפחות משהו מהכסף שמגיע להם. עורך דין פשיטות בחיפה יסייע לחייב לעבור כמה שיותר מהר את ההליך בכדי שכל הצדדים ירוויחו מכך.

השלבים השונים
רגע לפני שאתם פונים לקבל את שירותיו של עורך דין לפשיטות, בין אם זהו עורך דין לפשיטות בצפון או עורך דין לפשיטות בקריות כדאי שתבינו מהם השלבים העומדים בפניכם. עורך דין לפשיטות בחיפה כמו בכל מקום אחר יתחיל את ההליך עם בקשת פשיטת רגל, ולאחריה יגיע השלב בו יש צו כינוס נכסים. בשלב הזה כונס הנכסים מרכז את כל הנכסים של החייב זאת בשביל שניתן יהיה לממש אותם ולהתחיל ולהחזיר לזכאים את כספם באמצעות הנכסים הללו. לאחר שהנכסים מומשו נקבע סכום זמני אותו ישלם החייב בכל חודש, סכום שהוא יכול לעמוד בו ובדרך כלל מדובר על כמה מאות שקלים, ואלו נכנסים לקופה מיוחדת שנפתחת לטובת הזכאים, כשכל אחד מהם מקבל על פי סדר מסוים את מה שמגיע לו. אם החייב עומד בתשלומים, לאחר כשנה וחצי הוא מוכרז כפושט רגל ולאחר מכן נקבע לו סכום קבוע לתשלום, ולאחר תקופה מסויימת הוא מקבל צו הפטר מה שאומר שהוא יכול להתחיל בחיים חדשים ללא חובות.

לבחור בעורך הדין המתאים...
אם אתם מחפשים עורך דין לפשיטות בחיפה כמו בכל מקום אחר באזור הצפון, אתם צריכים למצוא מישהו עם ניסיון. משרד עורכי דין ניר ברקון הוא אחד המשרדים המובילים בישראל, משרד ששירת במהלך השנים מאות לקוחות מרוצים. צוות משרד עורכי דין ניר ברקון ישמח לסייע לכל בעל עניין ולענות על כל שאלה, וכמובן לתת לכם הסברים על הליך פשיטת רגל.
 
 
מאמרים:
ניר ברקון - משרד עורכי דין וגישור
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-450


דוא"ל

Nir.b.adv@gmail.com

כתובת
אח"י אילת 62 קרית חיים, חיפה
ליצירת קשר עם
עו"ד ניר ברקון