טיפול בהוצאה לפועל


אז מהי בכלל ההוצאה לפועל? ההוצאה לפועל הוא גוף שכל תכליתו היא לממש פסקי דין ולממש מסמכים המקנים זכויות כספיות כלשהן. בפועל זה אומר שאם אתם לצורך העניין חייבים לחברה הסלולארית שלכם כסף, לאחר שהיא תשלח לכם כמה התראות היא תוכל להעביר את דרישת החוב לבית המשפט, ואם בית המשפט יחליט שאתם צריכים לשלם אם לא תשלמו התיק יעבור להוצאה לפועל. טיפול בהוצאה לפועל וכל מה שמסביב מתנהל על ידי עורכי דין מומחים בתחום, ומי שלא משלם מידית את חובו להוצאה לפועל עשוי לעבור הליכם לא נעימים בהם ההוצאה לפועל יכולה לנקוט. טיפול בחובות, טיפול בפשיטת רגל, ייפוי כוח כללי או דברים אחרים חייבים להיעשות על ידי עורך דין מקצועי.
 
ההליכים שקיימים לטובת הזוכה
טיפול בהוצאה לפועל שהינו בעצם טיפול בחובות או טיפול בפשיטת רגל, הוא טיפול שכולל צעדים שונים נגד החייב בשביל שהוא ישתכנע לשלם את חובו. בין השאר בהוצאה לפועל יכולים לעקל מקרקעין של אדם ואת המקרקעין הזה למכור לכל המרבה במחיר, ועם התשלום לשלם לנושים. אופציה נוספת של טיפול בהוצאה לפועל היא על ידי עיול מיטלטלין, וזה אומר שמעקלים מגיעים לביתו של החייב ולוקחים כל מה שהם יכולים – טלוויזיה, מחשב, וכל ריהוט אחר ששווה כסף. בעת עיקול מיטלטלין אסור לעקל ציוד בסיסי שנחוץ לאדם בשביל לחיות חיים בסיסיים. עוד הליך שהוא חלק של טיפול בהוצאה לפועל – צו עיכוב יציאה מהארץ, צו שמשאיר את החייב בישראל עד שהחוב ישולם. עוד כלים של ההוצאה לפועל, צווי הבאה, צווי מעצר, הפקעת רישיון נהיגה, כינוס נכסים ועוד שלל כלים שמסייעים לגבות את החוב.

למה חשוב להיעזר בעורך דין?
אם אתם צריכים טיפול בהוצאה לפועל, ייפוי כוח כללי או כל דבר אחר בתחום אתם צריכים יעוץ של עורך דין וטיפול שלו בתיק שלכם. אתם צריכים למצוא עורך דין מנוסה שיוכל לזרז לכם את התהליכים, ויצליח להקפיא הליכים פחות נעימים בהוצאה לפועל כאו שיכולים לשבש את חייכם. גם אם נקלעתם לצרה והסתבכתם עם ההוצאה לפועל זה לא סוף הסיפור, אתם יכולים לצאת מזה ויכולים להמשיך הלאה, והכל עם סיוע של עורך דין שכבר טיפל בעבר במקרים כמו שלכם.

למה לבחור דווקא בעורך דין ניר ברקון?
אם אתם צריכים עורך דין שיטפל לכם בכל ענייני ההוצאה לפועל וידאג שלא יגבילו אתכם יותר מידי, עורך דין ניר ברקון והצוות שלו יוכלו לסייע לכם, וגם אם אתם בצד השני, אלו שחייבים להם כספים ואתם לא מצליחים לקבל אותם. צוות המשרד זמין לענות על כל שאלה ותמיד שמח לעזור, ובעיקר לגרום לאנשים לצאת מהמצב אליו הם נקלעו, מצב בעייתי אוד שמצריך חילוץ של עורך דין שכבר טיפל במאות תיקים כאלו.
 
מאמרים:
ניר ברקון - משרד עורכי דין וגישור
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-450


דוא"ל

Nir.b.adv@gmail.com

כתובת
אח"י אילת 62 קרית חיים, חיפה
ליצירת קשר עם
עו"ד ניר ברקון