התראת פשיטת רגל


מי שמכיר את הליך פשיטת הרגל מכיר אותו בדרך כלל מהצד של החייב. פשיטת רגל היא הליך אשר מי שחייב כספים ולא יכול לעמוד בפרעון שלהם, והצליח לשכנע את בית המשפט במהלך ההליכים השונים שאין לו יכולת החזר, יהיה בסופו של התהליך מוכרז כפושט רגל ויקבל הפטר חובות, וכך יוכל להתחיל את חייו שוב מחדש ללא חובות. אך יש גם את הצד השני וזה הצד הזכאי שלא מקבל את כספו ויכול להגיש בקשת התראת פשיטת רגל למישהו, ואם בית המשפט יקבל את ההתראה הוא יחייב את החייב להתחיל את ההליך.

מהי פשיטת רגל
עוד לפני התראת פשיטת רגל נבין מהו הליך פשיטת רגל רגיל. זהו הליך שבדרך כלל מגיש מי שיש לו חובות לבנקים, חובות למוסדות או לאנשים פרטיים והוא רוצה מחיקת חובות, ורוצה להתחיל את חייו מההתחלה. לאחר שהוא הגיש את בקשת פשיטת הרגל באמצעות עורך דינו, בית המשפט מחליט האם להמשיך את ההליך. אם כן, הוא מקבל צו כינוס נכסים מה שאומר שהנכסים של החייב הולכים להיות ממומשים ולאחר מכן עם הכסף מהמימוש ניתן יהיה להחזיר את החובות או חלק מהם לנושים. לאחר שנגמרה חלוקת הנכסים נקבע סכום שעל החייב לשלם בכל חודש למשך תקופה, אם הוא עומד בתשלומים נקבע לו סכום קבוע, ולאחר שהוא מסיים לשלם אותו הוא מקבל צו הפטר מה שאומר שהוא לא חייב יותר לאף אחד כלום. התראת פשיטת רגל לעומת זאת צריכה לכלול כמה תנאים.

התנאים להתראה
בשביל שניתן יהיה להוציא התראת פשיטת רגל, הנושה צריך להחזיק את אחד מהבאים. או הוצאה לפועל של פסק דין כלשהוא, או שטר חליפין, שטר חוב או צ'ק שלא שולמו והוגשה בקשה להוצאה לפועל והחייב לא הגיש התנגדות להוצאה לפועל או שהוא הגיש והיא נדחתה, או שיש פסק דין נגד החייב. אחד מאלו חייבים להיות למי שמגיש התראת פשיטת רגל למי שיש לו חובות לבנקים, חובות למוסדות, או חובות לכל גוף אחר ורוצה
מחיקת חובות

לבחור את עורך הדין המתאים...
אם אתם רוצים להגיש התראה למישהו אחר על פשיטת רגל מכיוון שלא משלמים לכם את מה שמגיע לכם או אם אתם אלו שהוגשה נגדם בקשת פשיטת רגל ואתם לא יודעים מה לעשות, הדבר הנכון ביותר יהיה לפנות לעורך דין מוסמך, עורך דין בעל ניסיון שיוכל לסייע לכם. משרד עורכי דין ניר ברקון הוא המשרד המוביל בישראל בכל הקשור לפשיטות רגל, הוצאה לפועל וכדומה וצוות המשרד ישמח לסייע לכם עם כל דבר שאתם צריכים. לעורך דין ניר ברקון יש את הרזומה המתאים והוא יוכל לזרז עבורכם תהליכים בשביל שתוכלו לחזור ולחיות את חייכם כמה שיותר מהר.
 
מאמרים:
ניר ברקון - משרד עורכי דין וגישור
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-450


דוא"ל

Nir.b.adv@gmail.com

כתובת
אח"י אילת 62 קרית חיים, חיפה
ליצירת קשר עם
עו"ד ניר ברקון