הסדר חובות


כמעט לכל אדם יש סניף בנק, אשר בו מתנהלים חשבונותיו השונים. במהלך החיים, לא מעט בני אדם מגיעים למצבים שבהם הם זקוקים להלוואות מהבנק. הבנקים השונים מעניקים הלוואות עבור לקוחותיהם ביד רחבה, אך לא תמיד בריביות משתלמות. אם הגעת למצב שבו אינך יכול לשלם את החובות לבנק שלך הנוגעים להלוואות אשר לקחת ומגיעה הודעה מהבנק על כך שאתה חייב להסדיר את החובות שלך, בטרם יחלו נגדך הליכי הוצאה לפועל, כנראה שכדאי שתפנה למשרד עורכי דין המכיר את תחום הסדר חובות אל מול הבנקים בצורה הטובה ביותר, אשר יוכל לסייע לך.

מהו הסדר חובות
הסדר חובות הוא תהליך שבו עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום, יסייע לך להגיע להסדר תשלום החובות שלך מול הבנק. במסגרת הניסיון להסדר החובות, בניהול משא ומתן ישיר בין עורך הדין לסניף הבנק, ינסה עורך הדין להוריד את הריביות הגבוהות על הלוואות, לפרוש את ההלוואות לתשלומים קטנים יותר, על פני זמן ארוך ולהוריד את סכום ההלוואות עד כמה שניתן. כדאי מאוד לפנות ראשית כל לעורך דין לצורך הסדר חובות מול הבנק, בטרם פונים להליך פשיטת רגל. בעוד שבהליך פשיטת רגל, ההליך מתבצע מול בית המשפט והדבר מטיל על האדם לא מעט הגבלות שונות, הרי שבתהליך הסדר חובות לא מערבים את בית המשפט והדבר מעניק מרחב גדול יותר של תמרון. עבור עורכי הדין וכן, לא מגביל את האדם החייב לבנק.

מתי יש לפנות לעורך דין לצורך הסדר חובות?
מיד כאשר מגיעה הודעה מהבנק שלך, בגין תשלום חובות לבנק אשר אינך מצליח לשלם, חשוב מאוד שתפנה למשרד עורכי דין. משרד עורכי דין מקצועי ומנוסה בתחום הסדר חובות מול הבנקים, יוכל לסייע לך להסדיר את חובותיך מול הבנק. בעוד שהחוב מצוי בסניף הבנק שלך, הרי שיהיה קל יותר להגיע להסדר בו, מכיוון שמדובר באנשים אשר מכירים אותך מעצם העובדה שחשבון הבנק שלך מצוי בבנק שלהם כבר לא מעט שנים. במידה והחוב שלך יעבור לגורמים אחרים, יהיה קשה יותר לנהל משא ומתן מולם לצורך הסדרת חובות, מכיוון שהם יסתכלו על הנתונים הכספיים שלך גרידא לרוב מבלי שום רצון ממשי לבוא לקראתך. 

הבחירה בניר ברקון- משרד עורכי דין וגישור לצורך הסדרת חובות, תעניק לך את האופציה הטובה ביותר לצורך הקטנת החובות שלך מול הבנק והסדר נוח ומשתלם עבור תשלום חובותיך, אשר תוכל לעמוד בו.
 
מאמרים:
ניר ברקון - משרד עורכי דין וגישור
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-450


דוא"ל

Nir.b.adv@gmail.com

כתובת
אח"י אילת 62 קרית חיים, חיפה
ליצירת קשר עם
עו"ד ניר ברקון