תחום המשפט האזרחי בישראל כולל בחובו מערכת של דיני עבודה בחיפה כמו בשאר חלקי הארץ, המשפיעים ישירות ובצורה מהותית על חיי העובדים ועל המעסיקים.
עורכי דין דיני עבודה בחיפה כמו גם בערים אחרות, נדרשים לגלות בקיאות בחקיקה הענפה שנועדה להסדיר את מערכת יחסי העבודה בנושאים דוגמת זכויות סוציאליות, יחסי עובד ומעסיק, סיום יחסי העבודה ועוד. עורך דין דיני עבודה בחיפה מומלץ ביותר הוא עו"ד ניר ברקון, לו משרד עורך דין דיני עבודה בחיפה המייצג בהצלחה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים.

מה כוללים דיני עבודה?
דינים אלה באים לעגן ולהסדיר את הזכויות הבסיסיות של העובדים ואת החובות מצד המעסיקים, כחלק מהתקיימותם של יחסי עבודה בין הצדדים. זאת, באמצעות פסיקה, חקיקה, הסכמי עבודה אישיים, הסכמים קיבוציים וצווי הרחבה.
חוקי המגן והתקנות שנחקקו מכוחם, מספקים לעובדים הגנה במקום העבודה, כמו גם להעניק להם תחושת ביטחון כלכלית, סוציאלית ובריאותית. חקיקת המגן היא קוגנטית, כלומר - החוקים אינם ניתנים לחריגה, התעלמות או ויתור, לא מצד המעסיק ואף לא מצד העובדים, אשר אינם רשאים לוותר עליהם. ישנם חוקים רבים, ביניהם: חוק דמי מחלה, חוק שעות עבודה ומנוחה, חוק הגנת השכר, חוק חופשה שנתית וחוק פיצויי פיטורים.

דיני עבודה תחום ייחודי וחשוב
דיני עבודה בחיפה, בשונה משאר הנושאים הנכללים במשפט האזרחי, מוסדרים בחוקים ספציפיים והתיקים בהם מתנהלים בבתי הדין לעבודה על ידי עורכי דין דיני עבודה בחיפה, ללא כפיפות לפקודת הראיות ותקנות סדר הדין האזרחי הרגיל.
עורך דין דיני עבודה בחיפה, המטפל בסוגיה משפטית כלשהי מתחום דיני עבודה בחיפה, נדרש להיות בעל מומחיות בתחום ולהתעדכן על העת בשינויי החקיקה והלכות הפסיקה.

הנכם מוזמנים לפנות אל עו"ד ניר ברקון, המתמחה בתחום דיני עבודה בחיפה ובעל ניסיון עשיר בייצוג עובדים ומעסיקים במגוון של נושאים משפטיים מרתקים. עו"ד ניר ברקון, בעל משרד עורך דין דיני עבודה בחיפה, ישמח להעניק לכם את השירות המשפטי המקצועי, העדכני והאיכותי ביותר, תוך מתן יחס אישי ואדיב לכל אחד ואחת מן הלקוחות.
 

דיני עבודה בחיפה

ניר ברקון - משרד עורכי דין וגישור
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-450


דוא"ל

Nir.b.adv@gmail.com

כתובת
אח"י אילת 62 קרית חיים, חיפה
ליצירת קשר עם
עו"ד ניר ברקון