המשפט האזרחי מתחלק למשפט אשר כל אדם פרטי יוכל להיעזר בו בכדי לתבוע אדם אחר ולמשפט מסחרי אשר מיועד בעיקר עבור חברות. משפט מסחרי הוא ענף רחב מאוד בעולם המשפטי והוא כולל בו את כל מה שקשור להקמת חברות וניהולן וכן, את כל מה שקשור ליחסים שבין חברות שונות ללקוחותיהם, לספקים, לנותני שירות ועוד. מכיוון שמדובר בענף רחב ומשמעותי בתחום המשפטים, במידה ויש צורך בייצוג משפטי עבור משפט מסחרי, חשוב מאוד לבחור את עורך הדין הנכון.

מהו משפט מסחרי
המשפט המסחרי הוא משפט הרלוונטי לעולמן של חברות שונות. עורך דין יכול ללוות את החברה החל מפתיחת החברה ורישומה כחוק וכלה בייצוג משפטי של שותפים בחברה או בעלי מניות, אל מול החברה. מלבד זאת, כאשר מדובר במשפט מסחרי מדובר במשפט הכולל בו את הקשרים העסקיים שבין חברות לחברות אחרות, בין החברות ללקוחות שלהם ועוד. הדבר גובל בכל מה שכרוך בהסכמים שונים ובמסמכים שונים הקשורים לתקשורת בין החברה לבעלי עסקים אחרים, או בין החברה ללקיחותיה או נותני השירות שלה. בכדי שכל הסכם יממש את מטרתו ובכדי שההסכם לא יחשוף את החברה לתביעות משפטיות, חשוב מאוד שעורך דין המכיר את תחום המשפט המסחרי ילווה את הכנת ההסכם ואת חתימת ההסכם.

כיצד לבחור משרד עורכי דין לצורך משפט מסחרי
משפט מסחרי הוא משפט שדורש ידע והבנה בתחומים רבים ומשמעותיים הנוגעים לעולמן הפנימי של חברות וליחסים בינן לבין כל מי שקשור אליהן באופן ישיר או עקיף. לכן, לא כל עורך דין מתאים לצורך ליווי חברות בכל מה שכרוך בתחום המשפט המסחרי. עורך דין אשר יבחר על ידי חברה חייב להיות עורך דין בעל גב רחב בתחום הניסיון שיש לו במשפט המסחרי וכן, בעל ידע מקצועי רב, המלצות וותק.

אם אתם מחפשים עורך דין העוסק בתחום עולם המשפט המסחרי באופן המקצועי, המנוסה והטוב ביותר, הבחירה הטובה ביותר עבורכם היא בניר ברקון- משרד עורכי דין וגישור. עורכי הדין שבמשרד בקיאים בכל מה שכרוך לתחום המשפט המסחרי ויוכלו ללוות ולייצג כל חברה באופן האידאלי, בכל מה שקשור לתחום זה.
 

דיני עבודה

מאמרים:
ניר ברקון - משרד עורכי דין וגישור
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-450


דוא"ל

Nir.b.adv@gmail.com

כתובת
אח"י אילת 62 קרית חיים, חיפה
ליצירת קשר עם
עו"ד ניר ברקון