גישור בחיפה

במאה ה-21, קצב החיים האינטנסיבי והדינמי מזמן, לא פעם, מחלוקות וסכסוכים בנושאים שונים מול אנשים פרטיים ו/או גופים כלשהם. כאשר אין באפשרות הצדדים לפתור את המחלוקת ביניהם באופן עצמאי, ניתן לפנות לערכאות משפטיות, באם קיימת עילת תביעה.
אולם, הרבה אנשים מעדיפים כיום להימנע מבזבוז משאבים על התדיינות משפטית ארוכה ופונים לחלופה של גישור בחיפה ובערים אחרות בארץ, בעזרתם של עורכי דין גישור בחיפה ובמקומות נוספים. עו"ד ניר ברקון הינו עורך דין גישור בחיפה מקצועי ומיומן וכן הבעלים של משרד עורך דין גישור בחיפה וותיק ואיכותי המעניק ללקוחותיו שירות משפטי מעולה.

מהו הליך גישור?
הליך גישור בחיפה כמו גם בערים אחרות, הינו כלי פופולרי יעיל לפתרון סכסוכים, המושתת על הסכמה הדדית ורצון הצדדים ומהווה חלופה אטרקטיבית להתדיינות המשפטית בבתי המשפט, שהינה לרוב ממושכת ומסורבלת. זאת, בתיווכם של עורכי דין גישור בחיפה ובערים נוספות, במקרים בהם יש באפשרות הצדדים להגיע להסכמות ללא צורך בהכרעה שיפוטית.

איך מתנהל הגישור?
כל הליך גישור בחיפה או במקום אחר, מתנהל בצורה וולונטרית, כך שבכל עת יכול מי מהצדדים להודיע דרך עורך דין גישור בחיפה המייצג אותו, כי הוא אינו רוצה להמשיך בהליך, ואז יחזרו הצדדים להתדיינות הרגילה בבית המשפט.
את ההליך מנהל מגשר מוסמך, גורם אובייקטיבי, המקיים מספר פגישות עם הצדדים במטרה להביא לסיום הסכסוך בדרכי נועם על ידי הסכמה. זאת, באמצעות בירור המחלוקות והבנת האינטרס של כל צד, הצעה של מספר פתרונות אפשריים ומתן מענה נרחב לטענות הצדדים.
חשוב להבין, שלמגשר אין סמכות להכריע בהליך או לתת החלטה שיפוטית כלשהי. הדגש הוא על רצון הצדדים ולהם הסמכות להחליט לגבי האופן בו ייפתר הסכסוך.

לסיכום
אם הנכם מעוניינים להתחיל הליך גישור בחיפה ובכלל, כדאי שתפנו אל עו"ד ניר ברקון, המנהל משרד עורך דין גישור בחיפה. בדרך זו, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר בהליך הגישור, תצליחו להגיע להבנות הנכספות ולחסוך הרבה זמן וכסף על ניהול משפט לפי סדר הדין הרגיל והבאת ראיות. 
 
ניר ברקון - משרד עורכי דין וגישור
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-450


דוא"ל

Nir.b.adv@gmail.com

כתובת
אח"י אילת 62 קרית חיים, חיפה
ליצירת קשר עם
עו"ד ניר ברקון