ביטול הליך פשיטת רגל


הליך פשיטת רגל הינו הליך אשר נוצר בשביל לסייע לחייב להחזיר את חובותיו בצורה מרוכזת. זהו הליך שהינו חיובי הן לחייב והן לנושים, לחייב בגלל שבסופו של התהליך הוא יישאר ללא חובות יקבל הפטר ממה שנשאר לו, והנושים זוכים לקבל לפחות חלק מהכסף שהם אמורים לקבל מהחייב. אך יש מקרים בהם כבר תוך כדי התהליך יש ביטול הליך פשיטת רגל, ביטול שמתקיים על ידי בית המשפט והוא יכול להיות מסיבות שונות, והוא יכול לכלול חוץ מאותו ביטול פשיטת רגל גם ביטול עיקול חשבון בנק ופעולות נוספות.

הסיבות שבגינם בית המשפט יכול לבטל הליך פשיטת רגל
ביטול פשיטת רגל או בשמו המלא ביטול הליך פשיטת רגל יכול להתקיים על ידי בית המשפט מכמה סיבות. סיבה אחת היא מכיוון שהמוכרז בפשיטת רגל לא היה צריך להיות מוכרז כך מהתחלה, ובגלל טעות או מכל סיבה אחרת הוא הוכרז ככזה ובית המשפט יכול לבטל את זה. סיבה נוספת של ביטול הליך פשיטת רגל היא בגלל שהחובות של החייב נפרעו במלואם, ובית המשפט יכול לבטל לו גם הגבלות נוספות כמו ביטול עיקול חשבון בנק וכדומה. עוד סיבה לביטול הליך שכזה היא אם החייב והנושים הגיעו לאיזו שהיא פשרה בעניין חובותיו אליהם, פשרה שאמורה לסייע להם לקבל את כספם או את חלקו בחזרה. והסיבה המשמעותית ביותר, אם בית המשפט נוכח לראות שהחייב ניצל לרעה את האפשרות של פשיטת רגל, כמו לדוגמא התגלה שיש לו את היכולות להחזיר את חובו. 

מה עושה מי שנמצא התהליך פשיטת רגל ורוצה לבטלו?
אם אתם נמצאים כרגע באמצעו של הליך פשיטת רגל ואתם רוצים לבטל את התהליך (לבקש מבית המשפט שיבטל) מסיבות שונות, אתם צריכים להיעזר בעורך דין מומחה בתחום שיסייע לכם להתנהל בהליך וכמובן לבטל אותו. עורך דין כזה הוא בדרך כלל גם עורך דין שמגיש בקשות נוספות כמו ביטול צוואה הדדית ואחרות, והוא יוכל לסייע לכם ולתת לכם מניסיונו

למה דווקא עורך דין ניר ברקון?
אם אתם צריכים ביטול הליך פשיטת רגל הגעתם למקום הנכון. עו"ד ניר ברקון והצוות שלו מתמחים במגוון בקשות ובטיפול בתיקי הוצאה לפועל כמו גם תיקים שמתנהלים בבתי המשפט בכל הנוגע לפשיטת רגל. המשרד מגיש גם בקשות כמו ביטול צוואה הדדית ואחרות, וישמח לסייע לכם בכל מה שאתם צריכים. אל תהססו ופנו עוד היום למשרד ניר ברקון, המשרד המוביל בישראל בכל הקשור להליכי פשיטת רגל ואחרים כמו גם ביטול הליך פשיטת רגל, ביטוי עיקולים וטיפול בכל הקשור לגבייה וחובות. צוות המשרד ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובכל דבר שאתם לא מבינים, וישמח להסביר לכם את הדברים בצורה נהירה וברורה ולסייע לכם ככל שיידרש.
 
מאמרים:
ניר ברקון - משרד עורכי דין וגישור
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-450


דוא"ל

Nir.b.adv@gmail.com

כתובת
אח"י אילת 62 קרית חיים, חיפה
ליצירת קשר עם
עו"ד ניר ברקון