בדיקת מוגבל באמצעים 


זה יכול לקרות לכל אחד בין אם זה בגלל עסק שנפל ובין אם מסיבות שונות אחרות שגרמו לו להיכנס לחובות בלי יכול להחזיר את החובות הללו. הכוונה היא למי שחייב אך לא יכול להחזיר את החובות שלו, והוא בעצם מוגבל באמצעים. בדיקת מוגבל באמצעים היא בעצם בדיקה האם החייב באמת לא יכול להחזיר את חובותיו או שהוא מנצל את האפשרות הזו בשביל להתחמק מתשלום. בסופו של דבר בדיקת חייב מוגבל באמצעים תוביל לכך שהוא יוגבל בדברים נוספים. בדיקת מוגבל באמצעים היא לפעמים בדיקה שהיא חלק מאותה בדיקת פושט רגל, והיא שב בדרך לקבלת הפטר חובות.

מתי מתבצעת הכרזה על חייב שהוא מוגבל באמצעים?
לאחר בדיקת מוגבל באמצעים ניתנת הכרזה על כך שהוא אכן מוגבל באמצעים. ההכרזה מגיעה לאחר שהובהר שהוא אינו יכול לפרוע את חובותיו בהתאם לזמנים שנקבעו בחוק. מוגבל באמצעים שהינו חייב יקבל מגבלות נוספות כמו עיכוב יציאה מהארץ, הגבלה בשימוש בכרטיסי אשראי, ביטול האפשרות להוצאת צ'קים ומגבלות נוספות, והוא יכול להגיש גם בקשה לצו הפטר שבסופו של התהליך יימחקו כל חובותיו. בדיקת חייב מוגבל באמצעים היא חלק מהליך בדיקת פושט רגל, ובסופו של דבר הוא יוכל להתחיל חיים חדשים, חיים של חופש בלי העננה הזו מעל לראש של חובות שאי אפשר להיפטר מהם בשום אופן.

איך בוחרים עו"ד מהתחום?
אם אתם צריכים או עומדים בפני בדיקת מוגבל באמצעים ואתם צריכים עורך דין שיסייע לכם יש לכם כמה דברים שעליכם לבדוק. ראשית, עורך דין כזה צריך להיות עורך דין עם ניסיון ספציפי בתחום פשיטת הרגל, ההוצאה לפועל וכל מה שמסביב. שנית, זה עורך דין שצריך להכיר את החוקים מכל הכיוונים, עורך דין שיודע על בדיקת עיקול, בדיקות יכולת וכל בדיקה אחרת רלוונטית. שלישית, זה צריך להיות עורך דין שמזרז עניינים מכיוון שכמה שההליך הזה יהיה מהיר יותר ככה הוא פחות יכאב, והאפשרות לחזור לחיים רגילים תהיה מהירה יותר.  בדיוק בשביל זה יש את עורך דין ניר ברקון שהינו עורך דין ומגשר והוא וצוות המשרד ישמחו לענות על כל שאלה.

למה דווקא עורך דין ניר ברקון?
אם אתם צריכים בדיקת מוגבל באמצעים או בדיקת עיקול או כל דבר אחר מהתחום, משרד עורכי דין ניר ברקון הוא בדיוק בשבילכם. משרד עורכי דין ניר ברקון הוא המשרד המוביל בישראל בתחום פשיטות הרגל, החובות, ההסדרים והנושים והוא יכול לסייע לכם להיחלץ מהמצב אליו נקלעתם. צוות של עורכי דין מוכשרים בעלי ניסיון עשיר ויחס אישי אדיב ונעים, מחכה לכם במשרד. אל תתפשרו ואל תחכו לשום דבר, פנו עוד היום וקבלו שירות שהוא מעל ומעבר ותתחילו בדרך חדשה בחיים, דרך ללא חובות.
 
מאמרים:
ניר ברקון - משרד עורכי דין וגישור
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-450


דוא"ל

Nir.b.adv@gmail.com

כתובת
אח"י אילת 62 קרית חיים, חיפה
ליצירת קשר עם
עו"ד ניר ברקון